AEROBIK GORZÓW WIELKOPOLSKI

 

 

 

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA AEROBOWE SUGERUJEMY WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ MIEJSC.

Dokonać tego można na miejscu w recepcji klubu BodyFitness, telefonicznie (95 7 227 999)
lub przez formularz na stronie internetowej.

 

 

 Zarezerwuj miejsce na zajęcia >>

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
11:00-12:00          

*PILATES
(Halina)

12:00-13:00          

*ZUMBA
(Ania)

16:00-17:00 AKTYWNA MAMA
(Halina)
       
17:00-18:00

Z.K/Pł.Brzuch
(Halina)

ZUMBA
(Ewa)

Z.K/Pł.Brzuch
(Halina)

ZUMBA
(Ewa)

Z.K/Pł.Brzuch
(Halina)

   
18:00-19:00 TBC
(Halina)

ZUMBA
(Ewa)

ABT
(Ania)

PILATES
(Halina)

FIT BALL
(Halina)

   
19:00-20:00 ZUMBA
(Ania)

FIT BALL
(Halina)

ZUMBA
(Ania)

BODY SHAPE
(Halina)

ZUMBA
(Ania)

   
20:00-21:00  ZUMBA
(Ania)

Zajęcia
zorganizowane
KUNG FU

PILATES
(Halina)

Zajęcia
zorganizowane
KUNG FU

ZUMBA
(Ania)

   
21:00-21:30 PŁASKI BRZUCH
(Ania)
      PŁASKI BRZUCH
(Ania)

 

 * sobotnie zajęcia odbywają się od 6 osób

 

 

 

 CENNIK AEROBIK / FITNESS (mieszany)

 
 Aerobik i fitness - godziny otwarcia Normalny Ulgowy
Jednorazowy trening 12,00  zł 10,00 zł
8 wejść 85,00 zł 75,00 zł
12 wejść 103,00 zł 94,00 zł
miesięczny / bez ograniczeń
116,00 zł 107,00 zł
3 miesięczny - bez ograniczeń
270,00 zł   / 90; / 255,00 zł   / 85; /
6 miesięczny - bez ograniczeń
510,00 zł   / 85; / 480,00 zł   / 80; /
*Rodzinny    

12 wejść

70,00 zł 70,00 zł
miesięczny / bez ograniczeń 89,00 zł 89,00 zł

*minimum 3 osoby z rodziny

   

 

 

 

AEROBIK GORZÓW WIELKOPOLSKI

ABT - Zajęcia w trakcie których praca skoncentrowana jest na dolnych partiach ciała, idealne dla tych, którzy pragną mieć płaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki. Zestaw ćwiczeń o bardzo prostej formie. Przeznaczone dla każdego.


TBC
- Trening interwałowy polegający na naprzemiennym łączeniu ćwiczeń cardio i wzmacniających, kształtuje wytrzymałość, poprawia sprawność układu sercowo-naczyniowego, wzmacnia mięśnie, kształtuje sylwetkę, rzeźbi ciało. Zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych skupiający się na wszystkich partiach ciała. Przeznaczony dla każdego. Możliwość użycia podczas treningu przyborów (gum, hantli)

PILATES
- Poprawa elastyczność mięśni, zwiększenie ruchomości w stawach, wzmocnienie mięśni brzucha i posturalnych, likwidacja napięć mięśniowych, stabilizacja kręgosłupa, rozładowanie stresu, muzyka relaksacyjna , koncentracja na głębokich partiach mięśni, odpowiedzialnych za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. Trening łączący w sobie wzmacnianie centrum ciała i rozciąganie, poprawia jędrność i wygląd sylwetki, likwiduje napięcia, stres, zwiększa zakres ruchu w stawach, dostępny dla każdego. Trening z naciskiem na mięśnie brzucha, nóg, pleców.

 

AKTYWNA MAMA - Ćwiczenia dla kobiet na każdym poziomie zaawansowania ciąży, dowiedz się więcej>>

 

ZUMBA - Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco... i wiele innych. Po prostu bawisz się i spalasz mnóstwo kalorii :)). Jest to program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich.

FIT BALL
- Zajęcia kształtujące i wzmacniające układ mięśniowy, z wykorzystaniem dużych piłek, odciążających układ stawowo-mięśniowy. Wspaniała zabawa a zarazem atrakcyjny trening. Wzmocnienie mięśni, poprawa koordynacji, zwiększenie stabilności ciała. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

 

PŁASKI BRZUCH - Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć  to rozgrzewka, druga część to ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha , trening kończymy 5-cio minutowym stretchingiem. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich.

 

BODY SHAPE - Trening na bazie ćwiczeń wzmacniających, kształtujących całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki
i brzuch. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

 

ZDROWY KREGOSŁUP/ PŁASKI BRZUCH - Zajęcia wzmacniające, redukujące tkankę tłuszczową, prozdrowotne. Ćwiczenia mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa, jak również wzmocnieniu i wypracowaniu mięśni brzucha. Metoda oparta jest na ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, rozluźniających i równoważnych, które w połączeniu z nauką techniki oddychania dają efekt w postaci prawidłowej postawy ciała. Regularny udział w zajęciach likwiduje sztywności w kręgosłupie i wydłuża jego żywotność. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

 

ZUMBA II gr. - Program dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej, dla kobiet w ciąży, jak i również tych, którzy ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Zajęcia odbywają się w wolniejszym tempie o niższej intensywności.

BODY SHAPE- Trening na bazie ćwiczeń wzmacniających, kształtujących całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki i brzuch. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania. 

AEROBIK GORZÓW WIELKOPOLSKI

Newsletter

zamów powiadamianie

Centrum Sportowe BODYFITNESS
Halina Kunicka

ul. Chrobrego 7 66-400 Gorzów Wlkp.
tel 95 7 227 999 
www.bodyfitness.com.pl bodyfitness@bodyfitness.com.pl
 

Bodyfitness to:

- Siłownia & Fitness
- Aerobik
- Indywidualne prowadzenie
- Diety
- Masaż

 

Oferta dodatkowa:

- Szkoła rodzenia
- Wing Tsun Kung Fu
- Wynajem sali treningowej

czytaj więcej >