Aerobik

30-09-2014

W swojej ofercie posiadamy 2 klimatyzowane sale na których odbywają się zajęcia grupowe (aerobik).
Poniżej zamieszczony został opis zajęć, oraz zasady rezerwacji.

aerobik

W ramach usługi "Aerobik" dostępne są zajęcia:

ABT - Zajęcia w trakcie których praca skoncentrowana jest na dolnych partiach ciała, idealne dla tych, którzy pragną mieć płaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki. Zestaw ćwiczeń o bardzo prostej formie. Przeznaczone dla każdego.

TURBO ABT - Odmiana zajęć ABT, trening bardziej intensywny. Spalisz maksymalną ilość kalorii oraz wzmocnisz swoje dolne partie ciała.

TBC - Trening interwałowy polegający na naprzemiennym łączeniu ćwiczeń cardio i wzmacniających, kształtuje wytrzymałość, poprawia sprawność układu sercowo-naczyniowego, wzmacnia mięśnie, kształtuje sylwetkę, rzeźbi ciało. Zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych skupiający się na wszystkich partiach ciała. Przeznaczony dla każdego. Możliwość użycia podczas treningu przyborów (gum, hantli)

PILATES - Poprawa elastyczność mięśni, zwiększenie ruchomości w stawach, wzmocnienie mięśni brzucha i posturalnych, likwidacja napięć mięśniowych, stabilizacja kręgosłupa, rozładowanie stresu, muzyka relaksacyjna , koncentracja na głębokich partiach mięśni, odpowiedzialnych za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. Trening łączący w sobie wzmacnianie centrum ciała i rozciąganie, poprawia jędrność i wygląd sylwetki, likwiduje napięcia, stres, zwiększa zakres ruchu w stawach, dostępny dla każdego. Trening z naciskiem na mięśnie brzucha, nóg, pleców.

ZUMBA - Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco... i wiele innych. Po prostu bawisz się i spalasz mnóstwo kalorii :)). Jest to program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich.

FIT BALL - Zajęcia kształtujące i wzmacniające układ mięśniowy, z wykorzystaniem dużych piłek, odciążających układ stawowo-mięśniowy. Wspaniała zabawa a zarazem atrakcyjny trening. Wzmocnienie mięśni, poprawa koordynacji, zwiększenie stabilności ciała. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

BODY SHAPE - Trening na bazie ćwiczeń wzmacniających, kształtujących całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki
i brzuch. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

ZDROWY KRĘGOSŁUP/PŁASKI BRZUCH - Zajęcia wzmacniające, redukujące tkankę tłuszczową, prozdrowotne. Ćwiczenia mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa, jak również wzmocnieniu i wypracowaniu mięśni brzucha. Metoda oparta jest na ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, rozluźniających i równoważnych, które w połączeniu z nauką techniki oddychania dają efekt w postaci prawidłowej postawy ciała. Regularny udział w zajęciach likwiduje sztywności w kręgosłupie i wydłuża jego żywotność. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

TURBO SPALANIE - Łączący w sobie trening interwałowy i trening cardio. To krótkie, ale intensywne serie. Spalisz maksymalną ilość kalorii. Forma treningowa działająca bardzo energetycznie. Napędza metabolizm i podnosi poziom hormonu szczęścia, wymodelujesz ciało i zapomnisz, co to zły nastrój.

TAE BO - Ćwiczenia ukierunkowane na spory wydatek energetyczny. Łączą aerobik z elementami wschodnich sztuk walki (karate, aikido, kickboxing itp.). Kalorie dosłownie ulatniają się w powietrzu podczas intensywnych kopnięć, podskoków, wyskoków i ciosów. Zarazem prawidłowe napinanie mięśni umożliwia wzmocnienie i rzeźbienie pośladków, brzucha, ramion i ud.

AKTYWNA MAMA - Ćwiczenia dla kobiet na każdym poziomie zaawansowania ciąży; program przygotowany z myślą o kobietach, które oczekują dziecka i chcą w tym okresie oczekiwania jak najlepiej przygotować się do porodu oraz dzięki podejmowanej w okresie ciąży aktywności, zapewnić sobie szybszy powrót do sprawności psychofizycznej po porodzie; Odpowiedni rodzaj oraz intensywność zajęć ruchowych przynosi udowodnione korzyści zarówno matce, jak i dziecku oraz wpływa na przebieg ciąży, porodu i połogu. Dowiedz się więcej 95 7 227 999.


Podstawowe zasady rezerwacji zajęć:

  1. Rezerwacji można dokonać w zakładce "Grafik zajęć", ewentualnie telefonicznie, lub osobiście w recepcji Klubu.
  2. Klubowicz, rezygnujący z zajęć grupowych, zobowiązany jest do odwołania dokonanej rezerwacji, co najmniej na 24h przed rozpoczęciem zajęć.
  3. Osoby z rezerwacją miejsc, prosimy o przyjście najpóźniej 5 min przed rozpoczęciem zajęć, w innym przypadku rezerwacja traci ważność.
  4. Wszystkie zajęcia mają ograniczoną liczbę miejsc, ale możliwe jest zapisanie się na listę rezerwową. W przypadku, gdy zwolni się miejsce na zajęciach, poinformujemy daną osobę poprzez email i wiadomość SMS.

Szczegółowe zasady rezerwacji zajęć grupowych dostępne są w zakładce "Regulamin".


Oferta dodatkowa:

Wynajem sali treningowej: w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy bodyfitness@bodyfitness.com.pl

Wing Tsun Kung Fu: w ramach współpracy z Mistrzem Kung Fu Aleksandrem Orlikowskim, odbywają się u nas zajęcia ze wspomnianej sztuki walki, nasz karnet nie umożliwia korzystanie z tych zajęć, więcej informacji i warunki członkostwa Wing Tsun Kung Fu znajdziesz na www.wingtsun-koszalin.pl.