Aerobik

30-09-2014

W swojej ofercie posiadamy 2 klimatyzowane sale na których odbywają się zajęcia grupowe (aerobik).
Poniżej zamieszczony został opis zajęć oraz zasady rezerwacji.

aerobik

W ramach usługi "Aerobik" dostępne są zajęcia:

ABT - Zajęcia w trakcie których praca skoncentrowana jest na dolnych partiach ciała, idealne dla tych, którzy pragną mieć płaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki. Zestaw ćwiczeń o bardzo prostej formie. Przeznaczone dla każdego.

TURBO ABT - Odmiana zajęć ABT, trening bardziej intensywny. Spalisz maksymalną ilość kalorii oraz wzmocnisz swoje dolne partie ciała.

TBC - Trening interwałowy polegający na naprzemiennym łączeniu ćwiczeń cardio i wzmacniających, kształtuje wytrzymałość, poprawia sprawność układu sercowo-naczyniowego, wzmacnia mięśnie, kształtuje sylwetkę, rzeźbi ciało. Zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych skupiający się na wszystkich partiach ciała. Przeznaczony dla każdego. Możliwość użycia podczas treningu przyborów (gum, hantli)

PILATES - Poprawa elastyczność mięśni, zwiększenie ruchomości w stawach, wzmocnienie mięśni brzucha i posturalnych, likwidacja napięć mięśniowych, stabilizacja kręgosłupa, rozładowanie stresu, muzyka relaksacyjna , koncentracja na głębokich partiach mięśni, odpowiedzialnych za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. Trening łączący w sobie wzmacnianie centrum ciała i rozciąganie, poprawia jędrność i wygląd sylwetki, likwiduje napięcia, stres, zwiększa zakres ruchu w stawach, dostępny dla każdego. Trening z naciskiem na mięśnie brzucha, nóg, pleców.

ZUMBA - Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco... i wiele innych. Po prostu bawisz się i spalasz mnóstwo kalorii :)). Jest to program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich.

ZUMBA TONING - W odróżnieniu od zwykłej Zumby, ma na celu nie tylko spalanie kalorii, ale także zwiększenie siły mięśni i ujędrnienie sylwetki. Podczas treningu używa się lekkich ciężarków, dzięki czemu zajęcia są skutecznym, ale i przyjemnym sposobem na utratę kilogramów i wyrzeźbienie sylwetki.

FIT BALL - Zajęcia kształtujące i wzmacniające układ mięśniowy, z wykorzystaniem dużych piłek, odciążających układ stawowo-mięśniowy. Wspaniała zabawa a zarazem atrakcyjny trening. Wzmocnienie mięśni, poprawa koordynacji, zwiększenie stabilności ciała. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

BODY SHAPE - Trening na bazie ćwiczeń wzmacniających, kształtujących całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki
i brzuch. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

ZDROWY KRĘGOSŁUP/PŁASKI BRZUCH - Zajęcia wzmacniające, redukujące tkankę tłuszczową, prozdrowotne. Ćwiczenia mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa, jak również wzmocnieniu i wypracowaniu mięśni brzucha. Metoda oparta jest na ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, rozluźniających i równoważnych, które w połączeniu z nauką techniki oddychania dają efekt w postaci prawidłowej postawy ciała. Regularny udział w zajęciach likwiduje sztywności w kręgosłupie i wydłuża jego żywotność. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

PŁASKI BRZUCH - Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć to rozgrzewka, druga część to ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, trening kończymy 5-cio minutowym stretchingiem. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich.

TURBO SPALANIE - Łączący w sobie trening interwałowy i trening cardio. To krótkie, ale intensywne serie. Spalisz maksymalną ilość kalorii. Forma treningowa działająca bardzo energetycznie. Napędza metabolizm i podnosi poziom hormonu szczęścia, wymodelujesz ciało i zapomnisz, co to zły nastrój.

TAE BO - Ćwiczenia ukierunkowane na spory wydatek energetyczny. Łączą aerobik z elementami wschodnich sztuk walki (karate, aikido, kickboxing itp.). Kalorie dosłownie ulatniają się w powietrzu podczas intensywnych kopnięć, podskoków, wyskoków i ciosów. Zarazem prawidłowe napinanie mięśni umożliwia wzmocnienie i rzeźbienie pośladków, brzucha, ramion i ud.

STEP - Zajęcia z użyciem specjalnej platformy - stepu, który służy nam do poprawy naszej kondycji i wzmocnienia mięśni nóg. Trening bez skomplikowanej choreografii, skupiamy się głównie na dynamicznej pracy przy odpowiedniej technice i kontrolowanym oddechu. Zajęcia poprawiające naszą wydolność. Ciągła praca całego ciała sprawia, iż spalamy dużo kalorii oraz naszą tkankę tłuszczową. Zajęcia dla wszystkich lubiących dynamiczne formy aktywności.

POWER PUMP - Trening na bazie ćwiczeń wzmacniających, kształtujących całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki i brzuch przy użyciu gryfów/kijów. Koncentracja na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń.

BODY FIT - Zajęcia ogólnorozwojowe, wzmcniające i redukujące tkankę tłuszczową. Podczas zajęć wykorzystywane są hantelki, stepy, kije, maty. Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku i poziomie zaawansowania.

SALSATION - Opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

FAT KILLER - zajęcia oparte na pracy interwałowej - zmiennym tętnie. Trening spala aż do 700 kcal i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej szczególnie w opornych miejscach jak uda i brzuch. Celem treningu jest redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu.

STEP FUNKCJONALNY - łączy w sobie elementy tradycyjnych ćwiczeń na stepie (element cardio treningu) z treningiem funkcjonalnym np.: pompki, przysiady, wykroki itd. Dynamiczna forma zajęć, zmiany tempa oraz przeplatanie choreografii na stepie ćwiczeniami kształtującymi

CROSS FIT - celem zajęć jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, wzmocnienie układu mięśniowego i poprawa kondycji, a także wytrzymałości mięśniowej. Podczas zajęć wykorzystywane są gryfy, hantle, stepy, maty.

BODY PUMP - celem zajęć jest wzmocnienie organizmu oraz spalenie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia kształtują całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki i brzuch przy użyciu gryfów/kijów. Podczas 50 min. zajęć spalamy ok 500-800 kcal.

BOSU SHAPE - Zajęcia prowadzone na specjalistycznej platformie będącej połączeniem stepu i piłki o nazwie BOSU. Trening łączy ćwiczenia statyczne i dynamiczne. Angażuje mięśnie głębokie poprzez pracę w wielu płaszczyznach, poprawia balans całego ciała. Zajęcia dla osób, które chcą wzmocnić i wymodelować sylwetkę, poprawiając równowagę i gibkość, redukując tkankę tłuszczową.

TRENING FUNKCJONALNY - zajęcia ogólnorozwojowe, wzmacniające i redukujące tkankę tłuszczową. Podczas zajęć wykorzystywane są hantelki, stepy, kije, maty. Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku i poziomie zaawansowania.


Podstawowe zasady rezerwacji zajęć:

  1. Rezerwacji można dokonać w zakładce "Grafik zajęć", ewentualnie telefonicznie, lub osobiście w recepcji Klubu.
  2. Klubowicz, rezygnujący z zajęć grupowych, zobowiązany jest do odwołania dokonanej rezerwacji, co najmniej na 24h przed rozpoczęciem zajęć.
  3. Osoby z rezerwacją miejsc, prosimy o przyjście najpóźniej 5 min przed rozpoczęciem zajęć, w innym przypadku rezerwacja traci ważność.
  4. Wszystkie zajęcia mają ograniczoną liczbę miejsc, ale możliwe jest zapisanie się na listę rezerwową. W przypadku, gdy zwolni się miejsce na zajęciach, poinformujemy daną osobę poprzez email i/lub wiadomość SMS.

Szczegółowe zasady rezerwacji zajęć grupowych dostępne są w zakładce "Regulamin".


Oferta dodatkowa:

Wynajem sali treningowej: w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy bodyfitness@bodyfitness.com.pl