Treningi personalne

30-09-2014

Trening Personalny to forma treningu, w której Klient określa cele i potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej, a trener personalny dopasowuje program treningowy do konkretnych wymogów Klienta.

W treningu wszystko ma swój cel - dobór ćwiczeń, liczba powtórzeń w seriach, przerwy odpoczynkowe, właściwe oddychanie, oraz dieta. Trener przeprowadza treningi z Klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Trener dba o to żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu. Trening personalny gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie.

Wstępem do rozpoczęcia treningów personalnych jest konsultacja Klienta z Mistrzynią Haliną Kunicką. Następnie zostanie opracowany indywidualny program treningowy dla Klienta, który będzie realizowany zarówno przez trenera, jak i Klienta.

W ramach treningów personalnych oferujemy:

  • treningi personalne z Mistrzynią Haliną Kunicką
  • treningi personalne z Trenerem BodyFitness
  • treningi personalne bez opieki trenerskiej
  • przygotowanie programu treningowego

Trenuj z Mistrzynią Świata w kulturystyce Haliną Kunicką - gwarancja uzyskania pożądanego efektu w ściśle określonym czasie!

Halina Kunicka w latach 1989 - 2006 trenowała wyczynowo kulturystykę. W tym okresie wielokrotnie zdobyła tytuły mistrzowskie, indywidualnie, w parach i układzie drużynowym na: Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Gran Prix, Międzynarodowych Zawodach, Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, Ogólnopolskich Zawodach. Halina Kunicka jest również Sędzią Międzynarodowym Kulturystyki i Fitness, a także trenerem kulturystyki, fitness i ćwiczeń siłowych. Halina Kunicka posiada ogromne doświadczenie z zakresu ćwiczeń siłowych, dietetyki, rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz psychologii.

Nie czekaj! Umów się na pierwszy personalny trening:

tel. 605 601 879
lub bodyfitness@bodyfitness.com.pl w tytule maila napisz "treningi personalne"

Przykładowe programy treningowe:

Pożegnanie z nadwagą
Jest to kompleksowy program treningowy przygotowany dla osób, które mają znaczną nadwagę i nie wiedzą jak można się jej pozbyć. Odpowiednio zbilansowana, nisko kaloryczna dieta, specjalnie dobrany do indywidualnych potrzeb trening areobowy, suplementy najlepszych producentów na świecie, wspomagające wyszczuplenie oraz zabiegi rozbijające tkankę tłuszczową, w postaci nowoczesnego masażu całego ciała, dają możliwość pozbycia się w ciągu trzech miesięcy nawet 10 kg. To wszystko bez uszczerbku na zdrowiu.

Smukła sylwetka, pięknie wyrzeźbione ciało
Jest to specjalnie przygotowany program dla osób, których celem jest ujędrnienie i wysmuklenie sylwetki całego ciała. Zastosowany program ćwiczeń jest po części wysiłkiem aerobowym ok. 30-40 min i anaerobowym, w którym ćwiczone są poszczególne partie mięśniowe. W opracowywaniu programu ćwiczeń są uwzględniane dane medyczne i poziom sprawności fizycznej osoby trenującej.

Modelowanie sylwetki
Jest to intensywny trening modelujący całe ciało i wspomagający starania o piękną, harmonijną sylwetkę. Stosowane ćwiczenia pomogą w niedługim czasie doprowadzić do oczekiwanego wyglądu. W czasie treningu wykorzystywane są różnego rodzaju ćwiczenia dopasowane indywidualnie, które skutecznie modelują i ujędrniają ciało. Aby osiągnąć najlepsze efekty, trening zaprojektowany jest na 4-5 jednostek treningowych w tygodniu, maksymalnie 1.5 godz. jednorazowo (z intensywną rozgrzewką).

Stres pod kontrolą
Stres towarzyszy nam codziennie niszcząc zdrowie. Ćwiczenia fizyczne to najlepszy sposób na kontrolowanie go i okiełznanie. Systematyczny trening pozwoli Ci rozładować niepożądany stres, rozluźnić napięte mięśnie, szybko usunąć zbędne produkty przemiany materii i zapobiec problemom z koncentracją. Stosowane ćwiczenia muszą charakteryzować się zróżnicowanym natężeniem pracy mięśniowej, tak aby rozładować emocje, zrelaksować się i pracować nad równomiernym oddechem podczas jednej jednostki treningowej.

Proste plecy
Aby utrzymać wymarzoną, prostą sylwetkę i cieszyć się zdrowiem, staraj się codziennie być aktywnym fizycznie. Jeśli poświęcisz tylko 1 godz. dziennie na wysiłek fizyczny, uzyskasz kondycję psychofizyczną i siłę witalną już po kilku dniach. Odpowiednio opracowane, systematyczne wykonywane ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające mięśnie, przyczynią się do korekcji wady postawy. Wzmocnisz mięśnie pleców i pozbędziesz się na zawsze nękających Cię bólów grzbietu.