Eventy

30-09-2014

Nasz klub BodyFitness organizuje i wspiera wiele akcji oraz imprez lokalnych i ogólnopolskich. Między innymi:

  1. Umożliwiamy debiut w świecie kulturystyki i fitness. Przygotowania do zawodów odbywają się pod okiem Haliny Kunickiej. Zasady i warunki współpracy omawiane są tylko i wyłącznie z Mistrzynią!
  2. Wspieramy Sportowe Pożegnanie Wakacji - rodzinny festyn dla mieszkańców Gorzowa i okolic, w którym biorą udział kluby i stowarzyszenia sportowe. Więcej informacji znajdziesz na: www.facebook.com/sportgorzow
  3. Organizujemy akcję "BROŃ SIĘ SAM/SAMA" przy współpracy z Mistrzem Kung Fu Aleksandrem Orlikowskim oraz Funkcjonariuszami Policji. Jest to bezpłatne szkolenie z zakresu samoobrony.
  4. Organizujemy liczne pokazy ZUMBY. Do tej pory pokazy miały miejsce m.in. na: Moto Racing Show, WOŚP, Święto Pieczonego Kurczaka, Targach Gorzowskich, akcjach charytatywnych, imprezach okolicznościowych (liczne występy na bulwarze).
  5. Organizujemy również maratony ZUMBY, które mają charakter charytatywny. Pomogliśmy już gorzowskiemu schronisku dla bezdomnych zwierząt "Azorki", oraz osobom z autyzmem w Gorzowie Wlkp.

O wszystkich eventach informujemy na bieżąco w zakładce "Aktualności".